Vážení zákazníci, od 1.7. - 16.7. 2022 čerpáme dovolenku. Objednávky uskutočnené v tomto termíne budú vybavené 17.7.2022. Ďakujeme.

Ružová Vojenská známka - bez/s gravírovaním

1 hodnotenie

Veľkosť: 4 x 2,4 cm

Materiál: oceľ

Určené pre: unisex

Gravírovanie: 2D, 3D

Známka je dodávaná s retiazkou.

Kód: 1198/BEZ
od €9,99
Ružová Vojenská známka - bez/s gravírovaním
1 hodnotenie
Ružová vojenská známka mojegravirovanie gravirovanie
Tip
gravírovanie: bez gravírovania
Skladom | 1198/BEZ
€9,99
gravírovanie: s 3D gravírovaním
Skladom | 1198/S 3
€12,90
gravírovanie: s 2D gravírovaním
Skladom | 1198/S 2
€10,90
5,0 1 hodnotenie

 Vaše návrhy gravírovania obrázkov a textov nám posielajte na email: info@mojegravirovanie.sk. V maily prosíme spresniť, ktorý obrázok/text má byť umiestnený na ktorej ploche. Do predmetu emailu napíšte číslo objednávky a vaše meno aby sme vedeli spárovať vašu objednávku s návrhom. 

Alebo

Vaše návrhy gravírovania iba textu nám posielajte cez náš objednávkový systém (počas potvrdenia objednávky), v sekcii "INFORMÁCIE O VÁS" označte políčko "Zadať poznámku pre predajcov", do otvoreného poľa môžete písať vaše požiadavky ku návrhu gravírovania.

My Vám spätne pošleme vypracovaný návrh gravírovania na schválenie.

Písmo si môžete vybrať v záložke http://www.mojegravirovanie.sk/co_je_gravirovanie/. V prípade, že ste nenašli písmo, ktoré vám vyhovuje, napíšte nám názov fontu a my ho zapracujeme do vášho návrhu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie