Niečo o nás

 

Vitajte na stránke www.mojegravirovanie.sk,

Ponúkame vám detailné, či ozdobné gravírovanie zapaľovačov  diamantovým hrotom (vrátane doplnkového príslušenstva ako knôty, kožené puzdrá, kamienky a benzín do zapaľovačov) a darčekových predmetov. Ak hľadáte zaujímavý darček pre svojho blízkeho, reklamný predmet, alebo len chcete vyzerať štýlovo, zapaľovač, prívesok alebo iný zaujímavý doplnok s originálnym gravírovaním, či romantickým vyznaním je to správne riešenie. Môžete si vybrať z našej ponuky, ktorú priebežne rozširujeme.

Ponúkame vám na výber niekoľko našich návrhov gravírovania, no môžete si celkový dizajn a rozmiestnenie gravíru navrhnúť aj sami. Podrobný postup k vytvoreniu vlastného návrhu nájdete na: https://www.mojegravirovanie.sk/co_je_gravirovanie/.

Gravírujeme do 3 pracovných dní od prijatia objednávky, v prípade vlastného návrhu, do 3 dní od jeho schválenia.

Gravírovanie vykonávame diamantovým hrotom, ktorý dokáže vyryť aj zložité motívy ako napríklad tvár z fotografie, preto sa vašim nápadom medze nekladú. Cena gravírovania nezávisí od veľkosti vyrytej plochy a je fixne stanovená. 

Veríme, že vám naše produkty urobia radosť, pretože originálny darček navrhnutý špeciálne len pre obdarovaného, je tým najväčším prekvapením.

 

Prajeme príjemný nákup!

S pozdravom

Tím Mojegravirovanie.sk