Vážení zákazníci, od 1.7. - 16.7. 2022 čerpáme dovolenku. Objednávky uskutočnené v tomto termíne budú vybavené 17.7.2022. Ďakujeme.

Niečo o nás

 

Vitajte na stránke www.mojegravirovanie.sk,

Ponúkame vám detailné, či ozdobné gravírovanie zapaľovačov  diamantovým hrotom (vrátane doplnkového príslušenstva ako knôty, kožené puzdrá, kamienky a benzín do zapaľovačov) a darčekových predmetov. Ak hľadáte zaujímavý darček pre svojho blízkeho, reklamný predmet, alebo len chcete vyzerať štýlovo, zapaľovač, prívesok alebo iný zaujímavý doplnok s originálnym gravírovaním, či romantickým vyznaním je to správne riešenie. Môžete si vybrať z našej ponuky, ktorú priebežne rozširujeme.

Ponúkame vám na výber niekoľko našich návrhov gravírovania, no môžete si celkový dizajn a rozmiestnenie gravíru navrhnúť aj sami. Podrobný postup k vytvoreniu vlastného návrhu nájdete na: https://www.mojegravirovanie.sk/co_je_gravirovanie/.

Gravírujeme do 3 pracovných dní od prijatia objednávky, v prípade vlastného návrhu, do 3 dní od jeho schválenia.

Gravírovanie vykonávame diamantovým hrotom, ktorý dokáže vyryť aj zložité motívy ako napríklad tvár z fotografie, preto sa vašim nápadom medze nekladú. Cena gravírovania nezávisí od veľkosti vyrytej plochy a je fixne stanovená. 

Veríme, že vám naše produkty urobia radosť, pretože originálny darček navrhnutý špeciálne len pre obdarovaného, je tým najväčším prekvapením.

 

Prajeme príjemný nákup!

S pozdravom

Tím Mojegravirovanie.sk

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie