Vážení zákazníci, od 1.7. - 16.7. 2022 čerpáme dovolenku. Objednávky uskutočnené v tomto termíne budú vybavené 17.7.2022. Ďakujeme.

Pánsky náhrdelník - obdĺžnik bez/s gravírovaním

Neohodnotené

Veľkosť: 3,3 * 2,2 cm

Dĺžka retiazky: 60 cm

Materiál: Nehrdzavejúca oceľ

Určené pre: páni

Gravírovanie: s gravírovaním textu, fotografie, obrázku/bez gravírovania

Kód: 45/BEZ
od €12,90
Pánsky náhrdelník - obdĺžnik bez/s gravírovaním
Neohodnotené
gravírovanie: s gravírovaním
Skladom | 45/S G
€17,90
gravírovanie: bez gravírovania
Skladom | 45/BEZ
€12,90
gravírovanie: s 3D gravírovaním
Skladom | 45/S 3
€22,90

Pánsky náhrdelník - obdĺžnik s gravírovaním text, loga, fotky, obrázku

Ideálny darček pre manžela k narodeninám! / Originálny darček pre muža k meninám! / Krásny darček na meniny pre muža! / Originálny darček na Valentína!

Vaše návrhy gravírovania obrázkov a textov nám posielajte na email: info@mojegravirovanie.sk. V maily prosíme spresniť, ktorý obrázok/text má byť umiestnený na ktorej ploche. Do predmetu emailu napíšte číslo objednávky alebo vaše meno aby sme vedeli spárovať vašu objednávku s návrhom. 

Alebo

Vaše návrhy gravírovania iba textu nám posielajte cez náš objednávkový systém (počas potvrdenia objednávky), v sekcii "INFORMÁCIE O VÁS" označte políčko "Zadať poznámku pre predajcov", do otvoreného poľa môžete písať vaše požiadavky ku návrhu gravírovania.

Náslene Vám spätne pošleme vypracovaný návrh gravírovania na schválenie.

Písmo si môžte vybrať v záložke http://www.mojegravirovanie.sk/co_je_gravirovanie/. V prípade, že ste nenašli písmo, ktoré vám vyhovuje, napíšte nám názov fontu a my ho zapracujeme do vášho návrhu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie