Novinka Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Zapaľovač ZIPPO bez/s gravírovaním čierny black ebony SLIM

Neohodnotené
 

Značka: ZIPPO

Veľkosť: 2,9 cm x 5,6 cm x 0,9 cm

Farba: čierna black ebony

Náplň: benzín (zapaľovače sa dodávajú bez náplne)

Gravírovanie: Zapaľovač Zippo s gravírovaním/bez gravírovania/ZIPPO Zapaľovač s 3D gravírovaním fotky

od €28,90
Kategória Zapaľovače s vlastným návrhom
Zvoľte variant
Zapaľovač ZIPPO bez/s gravírovaním čierny black ebony SLIM Kód tovaru 101/S G gravírovanie: s gravírovaním Skladom €38,90
   
Zapaľovač ZIPPO bez/s gravírovaním čierny black ebony SLIM Kód tovaru 101/BEZ gravírovanie: bez gravírovania Skladom €28,90
   
Zapaľovač ZIPPO bez/s gravírovaním čierny black ebony SLIM Kód tovaru 101/S 3 gravírovanie: s 3D gravírovaním Skladom €43,90
   
 

Zapaľovač Zippo s gravírovaním/bez gravírovania Prémievy Black Ebony

Originálny darček na 20tku, 25tku, 30tku, 35tku, 40tku, 45tku, 50tku, 55tku, 60tku

Rozmery: 3,4 cm x 5,5 cm x 1 cm. Zapaľovač má peknú čiernu farbu s odleskom. Vyzerá elegantne s gravírovaním aj samostatne.

Originál kvalitné ZIPPO zapaľovače “made in USA” u nás kúpite za najlepšiu cenu len 21,90€. Navyše si naň môžete nechať vygravírovať čo len chcete a potešiť seba či blízkeho pekným darčekom. Je vyrobený z lešteného chrómu a už na prvý pohľad zaujme svojou eleganciou. Dodávame ho v darčekovej krabičke.

Vaše návrhy gravírovania obrázkov a textov nám posielajte na email: info@mojegravirovanie.sk. V maily prosíme spresniť, ktorý obrázok/text má byť umiestnený na ktorej ploche. Do predmetu emailu napíšte číslo objednávky a vaše meno aby sme vedeli spárovať vašu objednávku s návrhom. 

Alebo

Vaše návrhy gravírovania iba textu nám posielajte cez náš objednávkový systém (počas potvrdenia objednávky), v sekcii "INFORMÁCIE O VÁS" označte políčko "Zadať poznámku pre predajcov", do otvoreného poľa môžete písať vaše požiadavky ku návrhu gravírovania.

My Vám spätne pošleme vypracovaný návrh gravírovania na schválenie.

Písmo si môžte vybrať v záložke http://www.mojegravirovanie.sk/co_je_gravirovanie/. V prípade, že ste nenašli písmo, ktoré vám vyhovuje, napíšte nám názov fontu a my ho zapracujeme do vášho návrhu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.