Novinka Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Zapaľovač ZIPPO bez/s gravírovaním modrý matný

Neohodnotené
 

Značka: ZIPPO

Veľkosť: 3,4 cm x 5,5 cm x 1 cm

Farba: modrá matná

Náplň: benzín (zapaľovače sa dodávajú nenaplnené)

Gravírovanie: Zapaľovač Zippo s gravírovaním/bez gravírovania

od €23,90
Kategória Zapaľovače s vlastným návrhom
Zvoľte variant
Zapaľovač ZIPPO bez/s gravírovaním modrý matný Kód tovaru 98/S G gravírovanie: s gravírovaním Skladom €33,90
   
Zapaľovač ZIPPO bez/s gravírovaním modrý matný Kód tovaru 98/BEZ gravírovanie: bez gravírovania Skladom €23,90
   
 

Zapaľovač Zippo s gravírovaním/bez gravírovania

Matný modrý zapaľovač značky ZIPPO s rozmermi 3,4 cm x 5,5 cm x 1 cm.

Zapaľovače sú nové a nenaplnené. Benzín je možné si doobjednať v sekcii Príslušenstvo k zapaľovačom.

Originál kvalitné ZIPPO zapaľovače “made in USA” u nás kúpite za najlepšiu cenu len 21,90€. Navyše si naň môžete nechať vygravírovať čo len chcete a potešiť seba či blízkeho pekným darčekom. Je vyrobený z lešteného chrómu a už na prvý pohľad zaujme svojou eleganciou. Dodávame ho v darčekovej krabičke.

Vaše návrhy gravírovania obrázkov a textov nám posielajte na email: info@mojegravirovanie.sk. V maily prosíme spresniť, ktorý obrázok/text má byť umiestnený na ktorej ploche. Do predmetu emailu napíšte číslo objednávky a vaše meno aby sme vedeli spárovať vašu objednávku s návrhom. 

Alebo

Vaše návrhy gravírovania iba textu nám posielajte cez náš objednávkový systém (počas potvrdenia objednávky), v sekcii "INFORMÁCIE O VÁS" označte políčko "Zadať poznámku pre predajcov", do otvoreného poľa môžete písať vaše požiadavky ku návrhu gravírovania.

My Vám spätne pošleme vypracovaný návrh gravírovania na schválenie.

Písmo si môžte vybrať v záložke http://www.mojegravirovanie.sk/co_je_gravirovanie/. V prípade, že ste nenašli písmo, ktoré vám vyhovuje, napíšte nám názov fontu a my ho zapracujeme do vášho návrhu.

V prípade záujmu je možné si doobjednať darčekovú krabičku s celým príslušenstvom za 12,90 €. Krabičku nájdete v sekcii "Príslušenstvo k zapaľovačom Zippo" alebo kliknutím na odkaz http://www.mojegravirovanie.sk/prislusenstvo-k-zapalovacom-zippo/darcekova-krabicka-s-prislusenstvom/