Zapaľovač ZIPPO Chrómový matný - bez/s gravírovaním

Neohodnotené

Značka: ZIPPO

Veľkosť: 3,4 cm x 5,5 cm x 1 cm

Materiál: matný chróm

Farba: strieborná

Náplň: benzín (zapaľovače sa dodávajú nenaplnené)

Gravírovanie: bez gravírovania, 2D

Kód: 73/BEZ
od €22,90
Zapaľovač ZIPPO Chrómový matný - bez/s gravírovaním
Neohodnotené
Zapaľovač ZIPPO Chrómový matný - bez/s gravírovaním
Akcia Novinka
gravírovanie: s gravírovaním
Skladom | 73/S G
€32,90
gravírovanie: bez gravírovania
Skladom | 73/BEZ
€22,90
  1. Zapaľovač ZIPPO s možnosťou gravírovania.

Zapaľovače sú nové a nenaplnené. Benzín a darčekovú krabičku s celým príslušenstvom je možné si doobjednať v sekcii Príslušenstvo k zapaľovačom. Navyše si naň môžete nechať vygravírovať čo len chcete a potešiť seba či blízkeho pekným darčekom. Dodávame ho v darčekovej krabičke.

Vaše návrhy gravírovania obrázkov a textov nám posielajte na email: info@mojegravirovanie.sk. V maily prosíme spresniť, ktorý obrázok/text má byť umiestnený na ktorej ploche. Do predmetu emailu napíšte číslo objednávky a vaše meno aby sme vedeli spárovať vašu objednávku s návrhom. 

Alebo

Vaše návrhy gravírovania iba textu nám posielajte cez náš objednávkový systém (počas potvrdenia objednávky), v sekcii "INFORMÁCIE O VÁS" označte políčko "Zadať poznámku pre predajcov", do otvoreného poľa môžete písať vaše požiadavky ku návrhu gravírovania.

Písmo si môžete vybrať v záložke http://www.mojegravirovanie.sk/co_je_gravirovanie/. V prípade, že ste nenašli písmo, ktoré vám vyhovuje, napíšte nám názov fontu a my ho zapracujeme do vášho návrhu.

My Vám spätne pošleme vypracovaný návrh gravírovania na schválenie.